Turan Güneş’in yolunu Atatürk aydınlatıyor

Kocaeli’nin Yeşilova-Tepeköy Mahallesi Turan Güneş Caddesi’ndeki üst yapı çalışmalarını hızlandıran İzmit Belediyesi, cadde üzerine yerleştirdiği aydınlatmalar ile bölgeyi ışıl ışıl yapmaya başladı

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli’nin İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeşilova-Tepeköy Mahallesi Turan Güneş Caddesi’nde üst yapı çalışması kapsamında gece gündüz fark etmeksizin çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Asfalt seriminin ilk etabını tamamlayan ekipler, parke döşeme çalışmalarına hız kazandırdı. Üst yapı çalışmaları kapsamında aydınlatma direklerinin de bir kısmını yerleştiren İzmit Belediyesi, caddenin aydınlatma direklerinin yerleştirildiği kısmını ışıl ışıl bir hale getirdi.

AYRI BİR HAVA VE DEĞER KATACAK

Cadde boyunca karşılıklı yerleştirilmeye devam edilecek ve bölgeyi ışıl ışıl hale getirecek olan aydınlatma direklerinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafının işlendiği desenli armatürler kullanılıyor. Daha önce yapımı tamamlanan ve vatandaşların büyük beğenisini kazanan Yahya Kaptan Amfi Tiyatro’da da kullanılan armatürler, aydınlatma direklerinin montajının tamamlanmasının ardından Yeşilova-Tepeköy Mahallesi Turan Güneş Caddesi bölgesine de ayrı bir hava ve değer katacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.