Tuba Ünsal: Kızımı oyuncu olmaktan vazgeçirmek için 2 senedir uğraşıyoruz

Yapımcılığını BBO Yapım’ın gerçekleştirdiği, NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler’e katılan Tuba Ünsal’dan kızı Sare ile ilgili bomba bir açıklama geldi.

Tuba Ünsal, Gecenin Ucunda dizisinde çocukluğunu canlandıran kızı Sare için, Ceyda Düvenci’nin “Sare oyuncu mu oluyor?” sorusunu “Kızımı oyuncu olmaktan vazgeçirmek için 2 senedir uğraşıyoruz” yanıtını verdi!

Babasıyla vazgeçirmek için 2 senedir uğraşıyoruz!
Benim geçtiğim zor şartlardan geçmesine gerek yok!

Tuba Ünsal, 13 yaşındaki kızı Sare için şu açıklamaları yaptı: “2 senedir uğraşıyoruz babasıyla vazgeçirmek için, ama çok derinden güzel bir hisle istiyor. Evimiz kedi kreşi gibi, hasta hayvanlara yardım ediyor. Şimdi oyunculuk okuluna başladı, orada yavaş yavaş sahneler çalışıyor. Bizim sette de benim küçüklüğümü oynadı. Anne olarak gurur duydum, yönetmen ne güzel çocuk yetiştirmişsin dedi. Evet oyuncu oluyor, bakalım… Benim geçtiğim zor taşlardan geçmesine, ayaklarının incinmesine, umudunun kırılmasına gerek yok, çünkü ben bunları yaşadım. Keşke daha global şartlarda çalışabilse, yazın onu alacağım Amerika’da güzel bir oyunculuk okuluna götüreceğim”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.