Tuba Büyüküstün de modaya uydu!

Bir süredir ekranlardan uzak kalan, son olarak da Netflix’in ‘Osmanlı Yükseliyor’ dizisinde rol alan Tuba Büyüküstün, kendisine YouTube kanalı açtı.

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, kendi adını taşıyan YouTube kanalı açtı. Büyüküstün, bu haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Kanalının tanıtım videosunu sosyal medyadan paylaşarak, “Aramızda yeni bir kanal oluşturmak istedim. Çoook heyecanlıyım. Bu kısa sürede bu yaratımda yanımda olan herkese çok teşekkür ederim. Hayatın her anı bir deneyim. Paylaştıklarınla güzelleşen…” notunu düştü.

“BENİM İÇİN HAYATTA BİR DENEME DAHA”

Tuba Büyüküstün, kanalının ilk videosunda Ercan Saatçi’nin 1995 yılında çıkardığı ‘Sayenizde’ adlı şarkıyı Özer Atik’le birlikte yeniden söyledi. Videonun açıklamasına da şu notu düştü:
“Of Allah’ım of, nedendir hep zorda sana gelişim. Ercan Saatçi’nin 1995 yılında çıkardığı ilk solo albümü ‘Sayenizde’nin en kullandığım cümlesi oldu yıllarca. Hayatımız yolunda giderken es geçip, zora düştüğümüzde aklımıza gelenler… Dört ay önce bir gün stüdyoda bulduk kendimizi, beş gün sonra da evde 1 kamera ve 5 kişiyle… Ve böyle bir video çıktı. Benim için hayatta bir deneme daha.”

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.