Tolgahan Sayışman’ın ‘Bizans Oyunları’ imajı

Gani Müjde imzalı ‘Bizans Oyunları’nın yakışıklı prensi Adonis (Tolgahan Sayışman) cellatların eline düştü.

15 Ocak 2016’da seyirciyle buluşacak filmin başrol oyuncularından Tolgahan Sayışman, projedeki yüksek performansıyla göz dolduracak.

Komik olduğu kadar aksiyon sahneleriyle de dolu olan ‘Bizans Oyunları’nda cellatların eline düşen Prens Adonis’in o anları objektiflere bu şekilde yansıdı. Sayışman rol için farklı bir saç rengi ile kamera karşısına geçti.

Bizans Kralı Klitor’un oğlunun ölümle yüzyüze geldiği sahneler Bulgaristan’daki NuBoyana Stüdyoları’nda, kalabalık bir yardımcı oyuncu kadrosunun katılımıyla çekildi.

Avşar Film ve Tükenmezkalem Film yapımı filmin başrollerini Tolgahan Sayışman, Murat Dalkılıç, Gonca Vuslateri, Tuvana Türkay, Ünal Yeter ve Gürkan Uygun paylaşıyor.

bizans oyunlari

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.