Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi çifti, kaza yaptı

Kazadan kıl payı kurtuldular…

Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi çifti, kaza yaptı. ‘Ucuz atlattık’ diyen çiftin aracında en az 20 bin TL’lik hasar oluştu.

Sayışman çiftinin korku dolu gecesi!

Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi’nin korku dolu gecesi! Gündüz bir derginin kapak çekimleri için objektif karşısına geçen ikili akşamında ise Kuruçeşme’deydi. Yemekte keyifleri yerinde olan ikili, çıkışta talihsiz bir olay yaşadı. Sayışman’ın direksiyon koltuğunda oturduğu araç, seyir halindeki bir taksiyle yandan çarptı. Oyuncunun BMW marka aracının dikiz aynası kırılırken, sol ön ve sol kapıda da çarpmanın etkisiyle sürtme oldu. Arabada 20 bin TL’lik hasar oluştu. Abazi’nin çok korktuğu kaza sonrası çift, “Çok şükür ucuz atlattık” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.