Tolgahan Sayışman’lı ‘Aynasız Haluk’ gala yaptı

Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Algı Eke ve Sarp Bozkurt’un kadrosunda yer aldığı ‘Aynasız Haluk’ filminin çekimleri tamamlandı.

Tolgahan Sayışman’ın hem yapımcı hem de oyuncu olduğu ‘Aynasız Haluk’ filminin çekimleri tamamlandı. Sayışman’ın yanı sıra Erdal Özyağcılar, Algı Eke ve Sarp Bozkurt’un da rol aldığı film, yarın vizyona giriyor. Polisiye komedi türündeki filmin galası önceki gün Kanyon Sinemaları’nda yapıldı. Geceye ev sahipliği yapan Sayışman film gösterimi öncesi tüm konuklarıyla tek tek ilgilenirken; heyecanı gözden kaçmıyordu. Kendisinin heyecanına eşi Almeda Sayışman da ortak oldu ve konuklarla kendisi de tek tek ilgilendi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.