gazetemag tv

Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk arasında eski sevgili krizi!

Tolga Sarıtaş ile modacı Zeynep Mayruk’un, eski sevgilisi muhabbeti yüzünden ilişkilerinde kısa süreli kriz yaşadıkları iddia edildi.

Son olarak geçen sezon final yapan ‘Söz’ dizisinde boy gösteren oyuncu Tolga Sarıtaş’ın, bir süredir İzmir’de yaşayan modacı Zeynep Mayruk ile birlikte olduğu iddia ediliyordu. Uzun süre ilişkisini gizleyen Sarıtaş, geçtiğimiz günlerde kural bozmuş ve sosyal medya hesabından sevgilisiyle ilk paylaşımını yapmıştı. Böylece yakışıklı oyuncu, aşkını itiraf etmişti.

Eski sevgilisi krizi

Ancak oyuncu Tolga Sarıtaş ile modacı Zeynep Mayruk’un mutluluğuna nazar değdi. İddiaya göre çift, eski sevgili krizi yaşadı. Önceki gün kavga eden ikiliden Sarıtaş, eski sevgilisi Melis Palaoğlu’yla konuştuğunu öğrendiği Engin Öztürk’ü uyardı. Bunu öğrenen Mayruk ise sinirlendi. Ünlü modacı, “Sen neden karışıyorsun? Ne yapıyorlarsa yapsınlar, biten ilişkiden sonra neden hala konu açıyorsun?” diyerek aşkına tepki gösterdi. Bu nedenle ilişkilerinde kısa süreli kriz yaşayan çifte kumrular, sorunu kısa sürede aştı. Daha sonra çiftin, tatillerine devam ettiği öğrenildi.

Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk aşklarını gizlemiyor!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.