Temmuz ayının en fazla seyirciye ulaşan kanalı KANAL D

Kanal D, Kantar Medya’nın verilerine göre temmuz ayında Total, AB ve 20+ABC1 gruplarında tüm günde en fazla izleyiciye erişen televizyon kanalı oldu. Bu başarının yanı sıra Kanal D, off prime time zaman diliminde de 3 ana grupta en çok tercih edilen kanal oldu.

“Türkiye’nin Kanalı” sloganıyla 30 yıldır her kesimi, her yaştan izleyiciyi kucaklayan, Türk televizyon tarihinde öncü televizyon kanalı olan Kanal D, İddialı dizileri, ilgiyle izlenen programları ve gişe rekortmeni yerli ve yabancı filmleriyle başarılı bir yaz sezonu geçiriyor.

19 Aralık 1993’te yayın hayatına başlayan, ulusal ve uluslararası platformda sayısız başarıya ve pek çok ilke imza atan “Türkiye’nin Kanalı” Kanal D, 30 yıldır heyecan dolu dizi ve programlarıyla adından söz ettirirken, yeni sezonda da ekrana getireceği sürpriz yapımlarıyla iddiasını sürdürecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.