gazetemag tv

Telegol programı yayından kaldırıldı

15 yıldır ekrandaydı.

2001 yılında Avrupa ve Lig maçlarını yorumlamak amacıyla yayın hayatına başlayan efsane spor programı Telegol, yayından kaldırıldı.

EKRANA VEDA EDİYOR

Serhat Ulueren’in moderatörlüğünü yaptığı Engin Verel, Ümit Karan ve Adnan Aybaba’nın ise yorumcu olarak görev yaptıkları Telegol programı ekranlara veda ediyor.

Program, UEFA Şampiyonlar Ligi yayıncısı olan Star TV’de 2001 yılında Avrupa ve lig maçlarını yorumlamak amacıyla yayın hayatına başlamış, farklı dönemlerde, farklı televizyon kanallarında ve farklı yorumcu kadrolarıyla yayın hayatına devam etmişti.

YAYINDAN KALDIRILDI

25 Ağustos 2014 tarihinden bu yana Ethem Sancak’ın sahibi olduğu 360 televizyon kanalında Pazar ve Pazartesi akşamları yayınlanan Telegol programı kanalın ekonomik küçülme kararı nedeniyle yayından kaldırıldı.

360 TV’nin önümüzdeki yılbaşından itibaren dizi ve program tekrarlarıyla yayın hayatını sürdüreceği, canlı yayınların ise yayından kaldırılacağı belirtiliyor. Medyaradar

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.