gazetemag tv

Tarkan: Eşim benim canım, her şeyim

Tarkan, Antalya konserinde kendisini yalnız bırakmayan eşi Pınar Tevetoğlu’ndan sevgi dolu sözlerle bahsetti: “Eşim benim canım, her şeyim.”

Antalya EXPO 2016’da sahne alan Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu ile birlikte İstanbul’a döndü. Çift, Atatürk Havalimanı’ndan ayrılırken objektiflere yansıdı. Megastar, hiçbir konserinde kendisini yalnız bırakmayan eşinin bu hareketinden bir hayli mutlu!

Albüm geliyor

Bu durum hakkında habercilere değerlendirmelerde bulunan şarkıcı, “Eşim benim canım, her şeyim. Her konsere birlikte gidiyoruz. Bundan sonrada her konserimde yanımda olacak. Benim en büyük desteğim eşim’’ diyerek sevgisini dile getirdi. En son çıkarmış olduğu ‘Cuppa’ isimli şarkısıyla sevenlerini pek memnun edemeyen Tarkan, “Bomba gibi bir albüm geliyor. Çok iyi hazırlandık. Bu kadar uzun süre beklediğimize değdi. Muhteşem bir albüm oldu” diyerek müjdeli haberi verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.