Suzan Kardeş kız çocuklarının eğitimine destek için sahne aldı!

Sosyal sorumluluk projelerine gösterdiği hassasiyetlerle bilinen başarılı sanatçı Suzan Kardeş, Mersin’de kız çocuklarının eğitimine destek amacıyla muhteşem bir konsere imza attı.

Mezitli Soroptimist Kulübü üyelerinin, ‘Destek Ol Umut Ol’ sloganıyla başlattığı yardım konseri kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde sevenleriyle buluşan başarılı sanatçı, en sevilen şarkılarını yüzlerce kız çocuğunun eğitimine adadı.

Yoğun katılımın gerçekleştiği konser sayesinde kız çocukları yararına oldukça büyük bir yardım toplanırken, katılımcılar da bu durumu büyük bir takdirle karşıladı.

blank

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapmasında kız çocukları yararına konserini veren Suzan Kardeş, ”Yarınların güçlü kadınları için el ele verelim. Güçlü kadınlar dünyayı değiştirir.” sözleriyle tüm sevenlerinin Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.