Songül Karlı o fotoğrafları kaldırtmak için harekete geçti

Son dönemde yaptırdığı estetik işlemler ile adından söz ettiren ünlü sunucu Songül Karlı, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Songül Karlı, bikinili fotoğraflarının silinmesi için harekete geçtiğini söyledi.

Bir süredir ekranlardan uzak olan ünlü türkücü ve sunucu Songül Karlı, bir YouTube kanalına konuk oldu. Songül Karlı, kendisine yöneltilen sorulara samimiyetle yanıt verdi.

blank

“Yaza hazırlık var mı? Bikinili fotoğraf paylaşımı yapacak mısınız?” sorusuna ise Songül Karlı şöyle cevap verdi:

“Öyle bir hazırlığım yok. Öyle de hoş olmuyor artık. Daha önce yayınlanan tüm bikinili fotolarımı da sildireceğim. Konu, bikini giyip giymemek değil. Tabii ki tatilde giyiyoruz ama ben kendi adıma, bikinili fotolarımın yayınlanmasını istemiyorum artık. Gençler gönüllerince giysin, onlara çok yakışıyor. Her şey, zamanında güzel.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.