ŞOK! Mehmet Ali Erbil hamile kalan sevgilisini tehdit ediyor iddiası

Mehmet Ali Erbil’den hamile kalan Nevin, bebeği aldırdıktan sonra soluğu İstanbul gecelerinde aldı. ‘Tehdit ediliyorum, sokağa çıkamıyorum’ dedi.

Kısa bir süre önce sette çalışan bir kızı taciz ettiği iddiasıyla Türk Malı dizisinden kovulan şovmen Mehmet Ali Erbil, Nevin adlı genç şarkıcıyla kısa süreli aşk yaşamış ve genç kadın hamile kalmıştı. 61 yaşındaki Erbil’den bir bebek beklediğini öğrenen 27 yaşındaki Nevin, çocuğu aldırdığını itiraf etmişti. Şarkıcı Nevin, önceki akşam Arnavutköy’deydi. Genç kadın Mehmet Ali Erbil’in, ‘Benden 260 bin TL değerinde araba istedi’ sözlerine yanıt olarak, “Kendisi bana iftira atıyor, birşey istemedim ve bunun için ona dava açacağım” dedi.

TELEFONLARA ÇIKMIYOR

Şovmenin arkadaşları tarafından tehdit edildiğini söyleyen Nevin, “Konuşursan seni rezil ederiz diyorlar, bende hastane görüntülerini alıp ondan şikayetçi olacağım. Korkudan evden çıkamıyorum” dedi. Şarkıcı, “İlişkimiz devam edecek diyerek kandırdı ve sonrasında telefonlarımı açmadı” şeklinde konuştu. Güneş

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.