ŞOK! Angelina Jolie ve Johnny Depp aşk yaşıyor

Brad Pitt’ten boşanma kararı alan Jolie’nin, Hollywood’un bir diğer ünlüsüyle adı geçiyor!

Brad Pitt‘le boşanma kararı alan dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie’nin teselliyi eski rol arkadaşı Johnny Depp ile bulduğu öne sürüldü.

The Sun gazetesi Angelina Jolie’nin, Turist filminde birlikte rol aldığı başarılı aktör Johnny Depp ile iletişim halinde olduğunu iddia etti. Jolie, geçtiğimiz aylarda 1 yıllık eşi Amber Heard ile boşanma sürecine giren Johnny Depp’le o zorlu günlerden beri konuşuyor.

İkilinin Turist filminde başrolleri paylaşması Depp’in o dönemki eşi Vanessa Paradis tarafından hoş karşılanmamış, Paradis’i tanıyan kişiler National Enquirer dergisine “Vanessa Angelina ve Johnny’nin birlikte olduğundan çok emin” demişti.

Bu iddiaları Jolie’nin boşanma davası için Depp’in boşanma avukatını tutması doğrular nitelikte.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.