YouTube / gazetemag tv

Sıla’yı Dövdüğü iddia edilen Ahmet Kural, şüpheli sıfatıyla ifade vermeye çağrıldı

Şarkıcı Sıla’yı dövdüğü gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan oyuncu Ahmet Kural, İstanbul Adalet Sarayı’na şüpheli sıfatıyla ifade vermeye çağrıldı.

Birlikte olduğu şarkıcı Sıla’ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle dün yapılan şikayet üzerine hakkında soruşturma başlatılan oyuncu Ahmet Kural, İstanbul Adalet Sarayı, Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddet Suçları Soruşturma Bürosu Savcısı İlkay Ağır tarafından ‘Şüpheli’ olarak ifadeye çağrıldı.

AHMET KURAL İFADEYE ÇAĞRILDI

Şarkıcı Sıla’nın dün fiziki şiddet gördüğü iddiasıyla şikayetçi olduğu Ahmet Kural, bugün şüpheli sıfatıyla ifade vermeye çağrıldı.

AHMET KURAL İÇİN KORUMA KARARI ALDIRDI

Sıla, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek Ahmet Kural’dan şikayetçi oldu. Fiziki şiddet gördüğünü iddia eden sanatçı 3 ay koruma kararı aldırdı. Sıla Gençoğlu, avukatı Rezan Epözdemir ile birlikte Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nda “müşteki” sıfatıyla ifade verdi.

“YERLERDE SÜRÜKLENDİM, KAFAMA KÜL TABLASIYLA VURDU”

Adliyede verdiği ifadesei ortaya çıkan Sıla, yaşanan olay hakkında şöyle konuştu: “Yerlerde sürüklendim, kafamı duvarlara vuruldu. Kaçmaya çalıştığım sırada, Ahmet Kural tekrar yakaladı ve kafama kül tablasıyla vurdu. Yoğun hakarete maruz kaldım. Yaklaşık 45 dakika sürüyor bu saldırı.”

“SILA’NIN SADECE KOLUNDAN TUTTUM”

Konuyla ilgili açıklama yapan oyuncu Ahmet Kural, “Aramızda karşılıklı itişme oldu. Bu esnada sadece kolunu tuttum.” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.