Sıla’nın Ahmet Kural’dan şikayetçi olduğu belgeler ortaya çıktı

Sevgilisi Ahmet Kural tarafından şiddet gördüğü için şikayetçi olarak 3 ay uzaklaştırma kararı çıkartan şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun şikayetçi olduğu belgeler ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı Sıla, beraberlik yaşadığı Ahmet Kural’dan darp, cebir ve psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi oldu. Avukatıyla İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na gelen Sıla, Ahmet Kural’a karşı üç ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Gençoğlu’nun Kural’dan şikayetçi olduğu belgeler ortaya çıktı.

“YERLERDE SÜRÜKLENDİM, KAFAMA KÜL TABLASIYLA VURDU”

Haber Global’den Selahattin Günday’ın haberine göre olay 29 Ekim’de Ahmet Kural’ın evinde saat 04.00 sularında gerçekleşti ve Ahmet Kural’ın olay esnasında alkollü olduğu belirtildi. Sıla’nın kendi ifadelerinde “Yerlerde sürüklendim, kafamı duvarlara vuruldu. Kaçmaya çalıştığım sırada, Ahmet Kural tekrar yakaladı ve kafama kül tablasıyla vurdu. Yoğun hakarete maruz kaldım. Yaklaşık 45 dakika sürüyor bu saldırı” dediği öğrenildi.

İşte Sıla’nın Ahmet Kural’dan şikayetçi olduğu belgeler:

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.