SHINee’nin üyesi Kim Jonghyun’un ölümü Güney Kore’yi yasa boğdu

Güney Koreli ünlü K-pop grubu SHINee’nin 27 yaşındaki yıldızı Kim Jong-hyun yani bilinen adıyla Jonghyun, 27 yaşında intihar etti.

Güney Koreli ünlü grup SHINee’nin yıldızı Jonghyun, Seul yakınlarında yer alan evinde ölü bulundu.

Gangnam emniyet görevlilerince yapılan açıklamaya göre, Jonghyun’un kız kardeşi, intiharı engellemek için polise ihbarda bulunmuş.

K-pop grubu SHINee’nin yıldızı Kim Jong-hyun ya da bilinen adıyla Jonghyun, yapılan ilk açıklamalara göre evinde intihar etmiş olarak bulundu. Jonghyun, henüz 27 yaşındaydı ve ülkesinde bir hayli geniş hayran kitlesine sahipti.

Yerel basında, kız kardeşine ölmeden önce mesaj gönderdiği belirtildi. Jonghyun’un, kardeşine yolladığı mesajda, “Çok zor oldu. Lütfen gitmeme izin ver. Herkese zor zamanlardan geçtiğimi anlat. Bu benim son vedam.” sözleri yer alıyordu.

Gangnam polis güçlerine göre, 18 Aralık 2017’de saat 21.42’de, Jonghyun’un kız kardeşi yetkilileri arayıp uyardı.

Jonghyun’un hayranlarının cephesinde hüzün dolu bir atmosfer hakim. Ünlü yıldızın hayranları kelimenin tam anlamıyla yasta ve sosyal medyada üzgün mesajlarını paylaşıyorlar.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.