Serenay Sarıkaya’dan ‘Star Wars’ yorumu

Sarıkaya, tüm dünyada gişe rekorları kıran ‘Star Wars’a yorum getirdi.

Sevgilisi Kerem Bürsin’le ABD’de tatilde olan Serenay Sarıkaya, vizyon filmlerini yakından takip ediyor. Yurt dışında fırsat buldukça film izleyen güzel oyuncu, gişe rekortmeni Star Wars hakkında eleştirel bir yazı yazdı.

“BURADA STAR WARS KIYAMETİ KOPUYOR”

Oyuncu şu sözlere yer verdi: “Aranızda Star Wars’u izlemeyen var mı?’ diye soruyorum çünkü burada adeta kıyametler kopuyor.

“VAY EFENDİM 2 GÜNDE MİLYONLAR İZLEMİŞ”

Vay efendim ilk 2 günde milyonlar izlemişmiş… Yalan söylemeyeyim, ben büyük bir Star Wars hayranı değilim ama sinema tarihi için önemli bir film olduğunu düşünürüm. O yüzden bu sefer gerçekten kaçırmak istemedim.

“HERKESİN DİLİNDEKİ EFSANEYİ GÖRMEK İSTEDİM”

Nedir bu herkesin dilindeki bu kadar efsane olan, görmek istedim.

“SÜRÜKLEYİCİ DEĞİL”

Filmin kötü olduğunu asla söyleyemem. Ancak bu kadar zaman sonra daha acayip, daha sürükleyici bir hikâye bekliyor sanırım insan.

“FİLM ZAYIF OYUNCULARIN SIRTINA VERİLMİŞ”

Görseli muazzam olmuş. Ama bütün bir film zayıf oyuncuların sırtına verilmiş gibi duruyordu.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.