gazetemag tv

Seren Serengil’den kötü yorum yapanlara ‘örgüt kurma’ suçlaması

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, sosyal medyada kendisi hakkında kötü yorumlarda bulunan takipçilerinin ismini listeleyip bu isimler hakkında savcılığa ‘örgüt kurmak’ suretiyle şikayette bulunacağını söyledi.

Seren Serengil, Instagramdan kendisi hakkında kötü yorum yapan kullanıcı isimlerini tek tek yazıp liste olarak sosyal medyadan paylaştı. Serengil, savcılığa bu kullanıcılar hakkında örgüt kurmaktan şikayette bulunacağını söyledi.

“SAKLANDIĞINIZI DÜŞÜNÜN”

Seren Serengil, “Sırf yorum yapmak için hesap açıp hakaret eden, iftira atan Instagram kullanıcıları, siz kendinizi sakladığınızı düşünün hepiniz tespit edildiniz. Savcılık ve emniyette bakalım örgüt kurmak sureti ile internet üzerinden suç işlemek suçu ile ilgili savunmanız ne olacak…

“STRESİN DORUĞUNU YAŞATTILAR BANA”

Bebek sahibi olmaya çalıştığımı bu süreçte doktorun yasakladığı stresin doruğunu yaşattılar bana. Bana bu şartlarda zaten kan pıhtılaşmam yüzünden riskli bir gebelik geçireceğim. Bunun stresi ayrı, anneme ölmüş babama benim namusuma edilen hakaretler ve iftiraları evli bir kadın olarak kaldırabilmem mümkün değil!” deyip bu kullanıcılar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.