Serdar Ortaç: Karımın omzuna el atmak istiyorum, olmuyor

Şarkıcı Serdar Ortaç, Arnavutköy sahilinde tek başına yürüyüş yaparken magazincilerle karşılaştı. Ortaç, gazetecilere boyunun kısa olmasından yakındı.

İrlandalı manken Chloe Loughnan ile 2014 yılında nikah masasına oturan Serdar Ortaç, önceki gün Arnavutköy sahilinde tek başına yürüyüş yaparken magazincilerle karşılaştı. Muhabirlere ayaküstü içini döken Ortaç, biraz daha uzun boylu olmak istediğini dile getirdi.

“Karımın omzuna el atmak istiyorum”

1.67 cm boyundaki ünlü şarkıcı, eşi Chloe Loughlan’ın 1.77 boyunda olmasına gönderme yaparak, “Bir daha dünyaya gelsem uzun boylu olmak isterdim. Karımın omzuna el atmak istiyorum, olmuyor. Chole benden uzun, 1.77 cm” şeklinde konuştu. Ortaç’ın bu sözleri sosyal medyada büyük yankı getirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.