gazetemag tv

Serdar Ortaç, hayranlarını korkuttu

Başarılı popçu Serdar Ortaç, astım hastalığı sebebiyle oksijen makinesi kullanmaya başladı. Oksijen makinesine bağlı şekilde şarkı söylediği videoyu, Instagram hesabından paylaşan Ortaç, hayranlarını korkuttu.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç stüdyosunda yeni projesi için tam gaz çalışmalara devam ediyor. Serdar Ortaç’ın sosyal medyada paylaştığı son videosunda oksijen üretme makinesine bağlanması ise hayranlarını korkuttu. Ortaç, paylaştığı videoda ara ara oksijen makinesinden nefes alarak şarkı söyledi.

OKSİJEN MAKİNESİNE BAĞLANDI

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, astım hastalığı nedeniyle oksijen üretme makinesine bağlanmaya başladı. Sosyal medya hesabından şarkı söylediği bir video paylaşan Ortaç, yeni şarkısını ara ara makineden nefes alarak okudu.

HAYRANLARINI KORKUTTU

Serdar Ortaç bir yandan astım hastalığıyla uğraşırken diğer yandan ise bestesini yapmaya çalıştı. Şarkıcının bu görüntüsü ise hayranlarını korkuttu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.