gazetemag tv

Seda Sayan’ın Mehmet Ali Erbil hakkındaki tecavüz iddiası olay oldu!

Mehmet Ali Erbil, bir estetikçi çıkışı Seda Sayan’ı diline dolarken, gerçekte durumun hiç de öyle olmadığı, yakın dostuna kendisini arayıp sormadığı için kırıldığı öğrenildi.

Tolga Yüce’nin paylaştığı “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar” sözünü Instagram’dan yayınlayan Erbil’in yakın çevresine “Bana iyi gün dostu değil, gerçek dostlar lâzım” dediği bildirildi.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan’ın arasında büyük kavga. Bir dönem yakın dost olan ikilinin sitem ile başlayan tartışması ağır suçlamalara dönüştü.

BENİ ARAYIP SORMADI

Erbil, bir televizyon kanalına telefonla bağlanarak neden böyle bir paylaşımda bulunduğunu anlattı: Seda Sayan iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı. Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı, fakat Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar. Eski dostunun bu suçlamaları karşısında sessizliğini bozan Sayan, Allah ıslah etsin. Allah müstahakını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor

SESSİZ KALDIĞIM İÇİN GEÇMİŞİM KİRLİ

Kızgınlığı geçmeyen Seda Sayan, bu kez sosyal medya hesabından Erbil’e ağır bir suçlamada bulundu. Ünlü şovmenin evdeki hizmetlisine tecavüz ettiğini belirten Seda Sayan “Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var bence işine bak ruhunu arındır” yazdı.

Bu durum karşısında sessizliğini bozan Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil hakkında çok sert açıklamalarda bulundu. Seda Sayan’ın bu açıklamaları karşısında sosyal medya kullanıcıları “Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil’in evinde çalışan kadına tecavüz ettiğini söylemiş. Bu tecavüze yıllarca susup, yıllar sonra bugün ifşa etmiş. Bu tecavüze susan da, suçu işleyen kadar suçludur. Devletin savcılarını iki isim hakkında, soruşturma açmaya davet ediyoruz.” çağrısında bulundu!! Şimdi tüm dikkatler bu ikili hakkında bir soruşturma başlayıp başlamayacağına çevrildi!!

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.