Sanatçı Sıla’ya hırsız şoku

Geçtiğimiz ay sanatçı Sıla’nın evine giren hırsızların 300 bin TL’lik ziynet eşyasını aldığı öne sürüldü.

Eylül ayında Sıla ’nın 10 gün boyunca şehir dışında olmasını fırsat bile hırsızlar, şarkıcının Kadıköy’deki evine girmişti. Olayın ardından hırsızların evde değerli eşya bulamayarak eli boş ayrılğı gündeme gelmişti. Ancak ortaya yeni çıkan bilgiye göre hırsızların Sıla’nın 300 bin TL değerinde ziynet eşyası çaldığı iddia edildi.

Gelişmelerin ardından Sıla’nın yakın çevresine göre ise, “Cana geleceğine mala gelsin” dediği öne sürüldü. 37 yaşındaki sanatçının olayın ardından güvenlik sistemi şirketinden şikayetçi olduğu ve daha güvenilir yeni ev arayışları yaptığı bildirildi.

Üç yıl önce ise orkestrasının enstrümanlarının bulunduğu araç Üsküdar’da soyulmuş, Sıla sosyal medyadan çağrı yaparak enstrümanların bulunmasını istemişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.