gazetemag tv

Şahan Gökbakar’dan itiraf

Eşiyle geçirdiği keyifli vakitleri sosyal medya hesabından paylaşan Şahan Gökbakar’dan bir itiraf geldi…

Bir süre önce eşi Selin Hanım’la birlikte yurtdışı tatiline çıkan Şahan Gökbakar, bu gezintisine dair paylaşımları sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

Ülke dışına çıkınca kameraların uzağında olmanın da etkisiyle eşiyle birlikte daha keyifli vakitler geçiren komedyen, yaşadıklarıyla ilgili şu itirafta bulundu:

Gecenin köründe şehrin ortasında bir bankta oturup sohbet etmeyeli ne kadar olmuştu bilemiyorum ama San Sebastian’da yaptık bunu karıcığımla. Karışan yok, görüşen yok, tanıyan yok. Hiç kimse olabilmekten mutluluk duyacağım aklıma gelmezdi. Zaten aniden açılan parkın fıskiyeleri de bizi ıslatıp kendimize getirdi hemen.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.