Şahan Gökbakar: Zamlar kol gibi geldi!

Türkiye 2022 yılına zam yağmuru altında girdi. Benzin, mazot, elektrik, doğal gaz ve köprü geçiş ücretlerine yapılan zamlara oyuncu Şahan Gökbakar’dan şarkılı tepki geldi. Gökbakar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Zam her şeye geldi, zam çok kötü geldi” şeklinde ifadeler kullandı.

YouTube video

Türkiye 2022 yılının ilk gününe peş peşe yapılan zamlarla girdi. Akaryakıt ürünlerinden benzin ve mazot son zamlarla 13 liraya dayandı. Evlerde kullanılan elektriğe yüzde 130, mesken tipi doğal gaza yüzde 25, sanayi tipi doğal gaza yüzde 50, Avrasya tüneline 7 lira, tek gidişten alınan köprü ücretlerine çift yönlü ücret uygulaması haberleri vatandaşın henüz cebine koymadığı yeni asgari ücreti adeta eritti.

ŞAHAN GÖKBAKAR’DAN ZAMLARA ŞARKILI TEPKİ

Türkiye’de yeni yılın ilk gününde yansıyan zamlar 7’den 77’ye her kesimden insanın tepkisini çekti. Zamlara tepki gösteren isimlerden biri de komedyen Şahan Gökbakar oldu. Instagram hesabından gelen zamlara isyan eden Gökbakar, “Zam her şeye geldi, zamlar çok kötü geldi, zam zam kol gibi geldi” sözleriyle tepki gösterdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.