Hülya Avşar yeni yılı sevenleriyle birlikte Yeni Gazino’da karşıladı

Rezervasyonların saatler öncesinde dolduğu gecede yılbaşına özel hazırladığı repertuar ile İstanbulluları coşturan Hülya Avşar, her sahnesinde ses getiren birbirinden iddialı kıyafetlerine bir yenisini daha ekledi. Özlem Kaya imzalı siyah derin kristal taşlarla işlenmiş çift taraflı derin yırtmaçlı elbise ile gece boyunca göz kamaştırdı.

Kendisinden önce sahne alan pop müziğinin sevilen ismi Burak Kut, geçmişten günümüze seslendirdiği şarkılarla misafirlere müzik şöleni yaşattı.

İran, Irak, Almanya ve Rusya’dan misafirlerin ağırlıklı olduğu gecede, Hülya Avşar’ı dinlemeye gelenler arasında kardeşi Helin Avşar vardı.

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.