gazetemag tv

Reza Zarab’tan Ebru Gündeş’i duygulandıran istek

Reza Zarrab İran devletini dolandırmak kara para aklama bankacılık sahtekarlığı gibi suçlamalardan dolayı ABD’de tutuklandı. Reza Zarrab tutuklanırken yanında eşi Ebru Gündeş’te vardı. Ebru Gündeş eşi Reza Zarrab’ın ilk duruşması için Miami’ye gitti.

EBRU 3 HAFTA YANINDA KALACAK

19 Mart akşamı Amerika-Miami’de tutuklanan Rıza Zarrab’ın yanında eşi Ebru Gündeş ve 5 yaşındaki kızı Alara vardı. Olay üzerine kızını alıp hemen İstanbul’a dönen Ebru Gündeş yakınlarına, ‘Rıza beni yanında ister’ dedi ve Miami’ye gitme kararı aldı. Gündeş, 4 Nisan’da Miami’de yapılacak ilk duruşmada eşinin yanında olacak ve 3 hafta Amerika’da kalacak.

“KIZIMIZI GETİRME”

Ebru Gündeş’in Miami ziyaretinin detayları da netleşmeye başladı. 75 yılla yargılanan ve eşini yanında görmek istediği öğrenilen Zarrab’ın bu talebini Gündeş’e avukatları aracılığıyla ilettiği öğrenilirken, “Kızımızı getirme. Yaşananlardan olumsuz etkilenmesini istemiyorum. Dava lehimizde neticelecek ve ona beraber gideceğiz” dediği öne sürüldü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.