Enrico Macias ve Şevval Sam Zorlu PSM sahnesinde bir araya geliyor

Benzersiz sesiyle tüm dünyada efsane olan şarkıcı Enrico Macias, Good Music in Town konserleri serisi kapsamında IEG Live ve Piu Entertainment işbirliğiyle 14 Nisan’da Zorlu PSM’de hayranlarıyla buluşuyor. Macias’a konserinde, Zeki Müren’e Saygı Albümü’nde birlikte düet yaptıkları sanatçı Şevval Sam da eşlik edecek.

Bugüne kadar Sarah Brightman, Dee Dee Bridgewater, Placido Domingo gibi dünya yıldızlarının ağırlandığı Good Music in Town konserleri kapsamında 2016 yılında da birbirinden ünlü isimler, müzikseverler ile buluşacak.

Good Music in Town serisi, 2016 yılına sesi ve karizması ile tüm dünyada kalabalık bir hayran kitlesi bulunan Enrico Macias konseriyle başlayacak. ‘Zingarella’, ‘La Guitare’, ‘Aie, Aie, Aie’, ‘Solenzara’ ve ‘La Femme De Mon Ami’ gibi onlarca unutulmaz şarkısıyla tüm dünyada gönülleri fetheden Enrico Macias, 14 Nisan 2016’da Zorlu PSM’de müzikseverlerle buluşacak. Efsane sanatçıya konserinde, Zeki Müren’e saygı albümünde birlikte düet yaptıkları sanatçı Şevval Sam da eşlik edecek. Macias ve Şam, Zorlu PSM sahnesinde birlikte “Ne Me Quitte Pas-Terketme Beni” şarkısını seslendirecekler.

Sınırlı sayıda bilet için acele edin

İstanbullu izleyeciler için daha birçok sürpriz hazırlayan Enrico Macias, romantik şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşatacak. Hafızalara kazınacak konserin sınırlı sayıda biletleri Biletix’te…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.