Ramo final yapar yapmaz Esra Bilgiç yeni projesine imza attı!

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç’in yeni projesi belli oldu. Cuma akşamları Show Tv’de yayınlanan Ramo dizisinde Murat Yıldırım ile başrolleri paylaşan Esra Bilgiç dizisi henüz yeni final yapmasına rağmen teklif yağmuruna tutuldu. Bilgiç’in Gold Film’in çekeceği Kanunsuz Topraklar dizisi ile anlaştığı öğrenildi.

Henüz Ramo dizisi yeni final yapan Esra Bilgiç bir başka proje ile el sıkıştı. İlk olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Hatun karakterine hayat veren ve oyunculuk kariyerine başlayan Esra Bilgiç son olarak Show Tv’de yayınlanan Ramo dizisinde Sibel karakterine hayat veriyordu. Ramo dizisi 16 Nisan Cuma günü son kez izleyici karşısına çıktı ve final yaptı.

YENİ PROJESİYLE EL SIKIŞTI

Bir süredir yapımcıların peşinde koştuğu Esra Bilgiç Gold Film’in yeni sezonda FOX için çekeceği merakla beklenen Kanunsuz Topraklar dizisiyle el sıkıştı. Esra Bilgiç, Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılan Uğur Güneş ile partner olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.