Pınar Deniz yetenekli fotoğrafçı Mert Terliksiz’in kadrajında Büyükada’da bir gün geçirdi

Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle son dönemin parlayan genç yıldızı Pınar Deniz yetenekli fotoğrafçı Mert Terliksiz’in kadrajında Büyükada’da bir gün geçirdi…

Bugüne kadar Vatanım Sensin, Bir Deli Rüzgar, Aşk 101 isimli dizilerde ve Kardeşim Benim 2 filminde rol alan başarılı genç oyuncu Pınar Deniz şu sıralar Kırmızı Oda dizisindeki performansıyla çok konuşuluyor. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken genç oyuncuyu son dönemlerin başarılı fotoğrafçısı Mert Terliksiz Büyükada sokaklarında fotoğrafladı.

blank

Sabahın erken saatlerinde başlayan ve tüm gün süren çekim boyunca Pınar Deniz’in birbirinden farklı anları fotoğraflara yansıdı. Pınar Deniz ve Mert Terliksiz’in sosyal medyada paylaşmaya başladığı kareler büyük beğeni topluyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.