Pınar Deniz ‘En Sevilen Marka Yüzleri’ araştırmasında zirveye oturdu

‘Yargı’ dizisindeki Avukat Ceylin rolüyle kalpleri kazanan son dönemin parlayan yıldızlarından Pınar Deniz, kadın oyuncular arasında yapılan ‘En Sevilen Marka Yüzleri’ araştırmasında zirveye oturdu.

blank

Hem başarılı oyunculuğuyla hem de güzelliğiyle çok konuşulan Pınar Deniz, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Deniz, yüzü olduğu çikolata markasıyla XSights Araştırma’nın Marketing Türkiye için gerçekleştirdiği ‘En Sevilen Marka Yüzleri’ araştırmasının kadın oyuncular kategorisinde birinci oldu. Yer aldığı projeler aracılığıyla farklı farklı rollerle izleyenlerin evlerine konuk olan Pınar Deniz, bu sefer de yüzü olduğu çikolata markasıyla seyircinin kalbini fethetmeyi başardı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.