Oğuzhan Koç ipleri Demet Özdemir’e verdi

Oğuzhan Koç Kıbrıs Merit Park Letafet de sahne aldı.

Sahne öncesi basın mensupları ile bir araya gelen Koç, Kıbrıs’ı çok sevdiğini Çeşme Bodrum tatillerinin dışında zaman zaman buraya gelip vakit geçirdiğini söyledi.

blank

Uzun bir aradan sonra Kıbrıs’ta ki sahnesinin rezervasyonlarının günler öncesinden dolması kendisini çok memnun ettiğini sosyal medyadan da yoğun bir şekilde Kıbrıslı hayranlarından mesaj aldığını açıkladı.

Demet Özdemir’e bıraktı

Hakkında çıkan düğün mekanı için Çeşme ve İstanbul arası mekik dokuyor haberleri için “Hayatımda hiç mekik dokumadım” diyerek espirili bir cevap verdi. Oğuzhan Koç, henüz öyle bir arayış içine girmedik çünkü planlamamız gereken işlerimiz var bu biraz daha hanımların bilip karar vereceği bir durum, burada güzel düğün Kıbrıs’ta bile olabilir diyerek listeye ekledi. Evlilik için net tarih vermese de hızlı bir şekilde düğünü yapmak istiyoruz dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.