Param’dan çalışanlarına anlamlı maaş zammı

Finansal teknoloji sektörünün öncü markası Param, çalışanlarının yanında olmaya devam ediyor. Daha önce yol ücretlerinde yüzde 76, yemek ücretlerinde ise yüzde 95 oranında artış yapma kararı alan Param, bu kez değişen ekonomi koşullarını göz önünde bulundurarak, çalışanlarına desteğini göstermek amacıyla maaşlara yüzde 37,12 oranında zam yaptı.

Çalışan markası yaklaşımıyla hareket ediyor

Son dönemde art arda yaptığı yemek, yol, maaş zammı düzenlemeleriyle çalışanlarına katkı sağlayan Param; başarıyı, motivasyonu, performansı ve yaratıcılığı teşvik eden bir şirket kültürü inşa ediyor. Bir çalışan markası yaklaşımıyla hareket eden ve çalışanlarıyla uzun vadeli birliktelik sağlamayı amaçlayan Param, bu kapsamda aidiyet, güven, aile ortamı gibi değerleri öne çıkarıyor.

Anadolu’daki yetenekli gençleri fintech sektörüne kazandırıyor

Günümüzde maddi beklentiler kadar şirketlerin amaçları da çalışan bağlılığını etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Z kuşağının içgörüsünü yansıtan, yeni nesil insan kaynakları vizyonuna sahip çıkan Param, sadece büyük şehirlerde değil Anadolu’nun farklı bölgelerinde de yetenekli gençlere ulaşarak onlara çalışma imkânı sunuyor. Daha çok gencin hayatını kazanma fırsatı bulmasına yardımcı olmayı bir sorumluluk olarak gören Param, fintech sektörüne yeni isimler kazandırıyor.

Param UK ile İngiltere’de çalışma fırsatı sunuyor

Param ailesine katılanlar, İngiltere’deki Param UK ofisinde de çalışma fırsatı bulabiliyor. FCA’den lisans alarak kurduğu Param UK markasıyla İngiltere’de faaliyet göstermeye hazırlanan Param, gençlere hayallerini gerçekleştirme yolunda destek oluyor.

“Güçlü adımlarımızı daha ileriyi hedefleyerek atmamızdaki temel unsur; sırt sırta verdiğimiz çalışanlarımızla yol arkadaşlığımız”

Çalışanlarının refah seviyesini üst düzeyde tutmaya önem veren Param Grup CEO’su Emin Can Yılmaz, bu konudaki görüşlerini şu sözlerle paylaşıyor: “Her geçen gün, güçlü adımlarımızı daha ileriyi hedefleyerek atmamızdaki temel unsur; sırt sırta verdiğimiz çalışanlarımızla yol arkadaşlığı yapmanın büyük sorumluluğu. Birlikte büyük hayaller kurduğumuz ve fark yaratarak ilklere imza atmayı hedeflediğimiz ekip arkadaşlarımızın mutluluğunu oldukça önemsiyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.