gazetemag tv

Oyuncu Şebnem Hassanisoughi’den jüri sürprizi

Başarılı oyuncu Şebnem Hassanisoughi, Estonya’da gerçekleştirilecek Uluslararası Tallinn Black Nights Film Festivali’de İlk Film Jürisi’ne davet edildi.

15 Kasım-1 Aralık tarihlerinde, 23. Uluslararası Tallinn Black Nights Film Festivali’ne katılacak oyuncu, dünya sinemasından en iyi ilk filmlerin yarıştığı bölümde jüri üyeliği yapacak.

Türkiye’de sinema ve televizyonda yer aldığı yapımlarla dikkatleri üstüne çeken Şebnem Hassanisoughi, uluslararası projelerde de yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz sene Danimarka, İsveç yapımı Josefine Kirkeskov’un yönettiği, ‘Lifeboat’ filminin başrollerinde yer alan başarılı oyuncu, bu sefer Avrupa’nın prestijli festivali Tallinn Black Nights Film Festival’inde Dünya Sineması sektöründen yer alan isimlerle jüride yer alacak.

Türkiye’yi temsilen Uluslararası İlk Film bölümünde jüri üyesi olan Hassanisoughi’nin yanı sıra, jüride Kore’den Miae Choi, Kolombiya’dan Ruben Medoza, Hırvatistan’dan Arsen A. Ostojic ve Amerikalı Michael J. Werner yer alıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.