Oyuncu Onur Tuna, sunucu sevgilisi ile tatilde!

Mucize Doktor'un Ferman'ı başarılı oyuncu Onur Tuna sunucu Yağmur Karabal’la tatilde mi? İki ünlü ismin aynı yerlerde paylaştığı fotoğraflar akılları karıştırdı.

Mucize Doktor dizisinde hayat verdiği Ferman karakteriyle kariyerindeki yükselişini sürdüren Onur Tuna temmuz ayında başlayacak çekimler öncesi tatile çıktı. Tuna’nın tatilde yalnız olmadığı, sunucu Yağmur Karabal’ın da yakışıklı oyuncuya eşlik ettiği ortaya çıktı.

Birbirinin objektiflerine poz veren ikiliyi aynı anda Kalkan Kaputaş Plajı’ndan yaptıkları paylaşımlar kendilerini ele verdi.

Kız arkadaşıyla tatilin keyfini çıkaran ünlü oyuncu önümüzdeki ay sonu “Mucize Doktor”un çekimleri için kamera karşısına geçecek.

blank

YAĞMUR KARABAL KİMDİR?

17 Haziran 1992 yılında dünyaya gelen Yağmur Karabal Ankara Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünü tamamladı. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde MBA eğitimin devam eden Yağmur Karabal, bir spor kanalında muhabirlik yapıyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan güzel isim özellikle Instagram’da tanınıyor ve 145 bine yakın takipçisi bulunuyor.Burce Yağmur Karabal Aynı zamanda Öykü Berkan, Ayda Kutay Asya Burcum, Elanur Pat, Mira İpek, Öznur Garip, Rızacan Durmuş, Furkan Yaman, Ruhi Çenet, Orkun Işıtmak, Talha Enes, Tuna İpek, Kim Bu Reyhan, İrem Yaren Ercan, Beste Köse ve daha birçok sosyal medya fenomeniyle yakın diyalog içerisindedir hatta birçoğu ile arkadaştır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.