Oyuncu Hazım Körmükçü’ye yeni nafaka şoku!

14 yıllık eski eşi Hilal Özdemir’in 2 çocuğunun nafakasını ödememekle suçladığı ünlü oyuncu Hazım Körmükçü, maddi olarak zor bir dönem geçirdiğini açıklamıştı. Hazım Körmükçü ödemediği nafakayı yatırmak için icraya gidince şok oldu.

14 yıllık eski eşi Hilal Özdemir’in 2 çocuğunun nafakasını ödememekle suçladığı ünlü oyuncu Hazım Körmükçü, maddi olarak zor bir dönem geçirdiğini açıklamıştı. Körmükçü, geçen günlerde eski eşine olan 4 aylık nafaka borcunun tamamını avukatlık ve icra takip dosyası masrafları da dahil olmak üzere yatırdı.

Tv100’de ekrana gelen Magazin Hattı’nın haberine göre yakınlarından borç para alan ve İstanbul Adliyesi 2. İcra Müdürlüğü’ne giden Körmükçü, 12 bin TL’lik nafaka borcuna karşılık kendisine daha önce tebliğ edilen 20 bin 149 TL’lik ödemeyi yaptı. Ancak Körmükçü’ye İcra Müdürlüğü’nde gittiğinde 8 bin TL daha borç çıkarıldı.

Ünlü oyuncu bu gelişme üzerine bir kez daha yakın çevresinden borç para almak zorunda kaldı. Aylardır çalışmayan ve ailesinin yanında kalan Körmükçü’nün benzer durumları bir daha yaşamamak için bir an önce yeni bir projeye başlamak için görüşmeler yaptığı öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.