Oyuncu Fahriye Evcen’in yüzüne ne oldu?

Geçtiğimiz aylarda oğlu Karan’ı kucağına alan oyuncu Fahriye Evcen’in sosyal medyadan son paylaştığı fotoğraf takipçilerini şaşırttı.

Haziran 2017’de Burak Özçivit ile dünyaevine giren Fahriye Evcen, nisan ayında oğlu Karan’ı kucağına almıştı. Karan’ın doğumundan sonra tüm ilgisini oğluna veren ve televizyon dünyasından uzak duran güzel oyuncu, zaman zaman sosyal medyadan paylaşım yapmaya ise devam ediyor. Son olarak Instagram’dan bir selfie paylaşan Evcen, bir anda tüm gözleri üzerine çekti.

Yüzüne ne oldu?

Yüzünün şiş olduğu bir kareyi takipçileriyle paylaşan Fahriye Evcen, fotoğrafa “Annelerin hayatı” notunu düştü. Oyuncunun takipçileri ise fotoğrafın altına, “Yüzü şiş duruyor” şeklinde yorumlarda bulundu.

blank
Fahriye Evcen
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.