Orhan Ölmez “Bile Bile”

Ünlü sanatçı Orhan Ölmez, kısa süre önce piyasaya çıkarttığı ve 19 şarkıdan oluşan, ‘’Sessiz Sessiz’’ isimli albümünün ilk video klip çalışmasını yayınladı.

Albümün ilk video klibi, sözü ve müziği Orhan Ölmez’in kendisine ait olan‘’ Bile Bile’’ isimli şarkıya geldi. Soğuk bir havada yağmur altında çekilen klip, sanatçıya zor anlar yaşattı. Uzun bir süre yağmur altında kalan sanatçı, ıslak kıyafetleriyle soğuk havada durunca hastalık kaçınılmaz oldu. 14 saat süren çekimleri zor şartlarda bitiren ünlü sanatçı Orhan Ölmez “Çok zorlandığım bir klip oldu. Hayatımda ilk defa bu kadar suyun altında kaldım. Şarkının adı gibi hasta olacağımı bile bile bu işi bitirdim. 15 gün yatak döşek yatttım. Bu yüzden biraz gecikti klip. Sevenlerimiz İnşallah beğenir.”

En kısa zamanda diğer şarkılarını da kliplendireceğini söyleyen sanatçı bu kliplerin, Ölmez Müzik Youtube kanalında izlenebileceğini belirtti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.