Orhan Gencebay’ın eşi Sevim Emre şarkıcılığa soyundu

Orhan Gencebay’ın eşi Sevim Emre şarkıcılığa adım attı. Usta sanatçının eşi Sevim Emre, yıllar evvel de şarkıcılık yapmıştı.

1963 yılında Türkiye Güzellik Kraliçesi seçilen, 1974 yılından beri Orhan Gencebay ile mutlu bir evlilik sürdüren Sevim Emre, şarkıcı olmak için stüdyoya girdi. Yıllar evvel de şarkı söyleyip sahneye çıkan Sevim Emre’ye en büyük destek, eşi Orhan Gencebay’dan geldi.

Sosyal medyayı aktif kullanan Emre, stüdyodan yayımladığı fotoğrafında şu ifadelere yer verdi:

blank

“BİSMİLLAH İLE BAŞLADIK”

“Bismillah ile başlayan her iş başarıyla sonuçlanır. Allah’ın izniyle çalışmalara başladık. Rabbim utandırmasın, kötü gözlerden korusun… Ben tüm canlıları seviyorum onların da beni sevdiklerine inanıyorum ve başarımı alkışlayacaklarına inanıyorum. Güzel dileklerinizi bekliyorum, iyi ki varsınız sevgiyle kalın.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.