Ömür Gedik’e bir tepki de Deniz Akkaya’dan geldi!

Ömür Gedik’in “kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda” yorumu tartışılmaya devam ediyor. Gedik’e bir tepki de Deniz Akkaya’dan geldi.

Ömür Gedik, sosyal medya hesabından tartışma yaratan bir paylaşım yaparak “İstanbul AVM’lerindeki bazı kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda… Plajda değilsiniz diyeceğim ama bence zaten bilerek yapıyorlar…” dedi, ortalık karıştı.

Ömür Gedik’in paylaştığı popo fotoğrafı olay oldu!

Gedik’in bu yorumlarına eleştiri yağarken bir tepki de Deniz Akkaya’dan geldi. Ünlü sunucu ve manken Deniz Akkaya, Bebek’te objektiflere yansıdı.

Giyim tarzıyla her zaman dikkat çeken Akkaya, Ömür Gedik’in şort paylaşımına dair fikrini söyledi.

Deniz Akkaya, “Türkiye’de vahşet, kadına karşı tavır, kadını aşağı çekmeye çalışan, bir objeye çevrilmeye çalışılan bu dönemde bir kız çocuğu annesi olarak yanlış buluyorum. Özgür bir ülkede yaşıyoruz. Şort değil, mayo ya da tanga ile dolaşsa bile erkek çocuklarınıza kadın istemediği sürece yanına yaklaşamayacağını, gözle taciz edemeyeceğini çocuklarınıza öğretmeniz gerek” yorumunda bulundu.

Deniz Akkaya “Çirkin ve Şişman” yorumuna sert tepki verdi!!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.