gazetemag tv

Okan Bayülgen şovuna başlayabilecek mi?

Altın kelebek ödül töreninde yaşanan kriz sonrası Okan Bayülgen’in yeni başlayacağı program için belirsizlik sürüyor.

Altın Kelebek ödül töreninde yaşanan kriz sonrası hedef tahtasında yer alan Okan Bayülgen’in, Kanal D ekranlarında başlayacağı yeni programa ilişkin belirsizlik sürüyor.

Posta Gazetesi’nde Mesut Yar’ın, “Ne zaman başlayacak?” başlıklı yazısı şöyle: 

“Herkes için soru aynı; Geçtiğimiz hafta Altın Kelebek Ödülleri’nde bir özür skandalına imza atarak tepki toplayan Okan Bayülgen şovuna başlayabilecek mi? 

Bunun teorideki yanıtı evet. Çünkü Okan için koca bir ev dekoru inşa edildi. Hatta bu yüzden kanalın (Kanal D) bir başka programı stüdyo değiştirmek zorunda kaldı. Bu arada da maliyet epey yüklü. Bu kadar yatırımın sokağa atılacağını düşünmüyorum. Ama bir yandan da Okan’a olan tepki rüzgarının dinmesini beklemek de şart sanki. 

Benim bildiğim tarih 14 Kasım’dı. Şimdi ise rakamsız bir tarih yaprağı var önümde.  O meşum replikte olduğu gibi; Bilemiyorum Altan, bilemiyorum?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.