gazetemag tv

Nurgül Yeşilçay, Paramparça dizisine veda etti

Başarılı oyuncu daha önceden diziden ayrılmak istediğini belirtmişti. Yeşilçay’ın bu kararı olumlu karşılanarak diziden ayrıldı.

Nurgül Yeşilçay Paramparça dizisinde Gülseren karekterini canlandırıyordu. Paramparça 52. bölümde; ailenin oğulları Ozan’ın sevgilisi Zeynep’in eski kocası Bülent, Gülseren ve Cihan’ın düğününü bastı. Karmaşada Gülseren’i vurarak öldürdü. Daha önce diziden ayrılacağı açıklanan Nurgül Yeşilçay ölerek ‘Paramparça’ya veda etti.

PARAMPARÇA
Paramparça, Türk drama televizyon dizisidir. İlk bölümü 1 Aralık 2014’te star TV’de yayınlandı. 15 yıl önce aynı hastanede doğan ve yanlış ailelere verilen iki kız çocuğunun ve ailelerinin hayatının anlatıldığı dizinin senaryosu Yıldız Tunç tarafından yazılıyor. Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu dizinin yapımı Endemol Türkiye tarafından üstleniliyor. Dizi Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi ilk bölüm 5 gibi reyting alırken ileriki bölümlerde reytingleri 11’e kadar yükselmiştir.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.