gazetemag tv

Nikah şahidim tabii ki Eser ve Oğuzhan

Eser Yenerler-İbrahim Büyükak ikilisi, önceki akşam Karaköy’de bulunan bir mekanda arkadaşlarıyla birlikte akşam yemeği yedi.

Karaköy’deki bir mekan çıkışı objektiflere yakalanan Eser Yenerler ile İbrahim Büyükak, “Evleniyoruz arkadaşlar” sözleriyle espri yaptı.

Ünlü ikiliye akşam yemeğinde İbrahim Büyükak’ın nişanlısı Nurdan Beşen’de eşlik etti. Nikah tarihiyle ilgili konuşan Büyükak, “Önümüzdeki yaz artık evleniyoruz. Nikah şahidim tabii ki Eser ve Oğuzhan olacak” dedi.

Gazetecilerle ayaküstü sohbet ettikten sonra araçlarına doğru yönelen ikiliyi, bir tinerci sözlü olarak taciz etti. “Abi para verin. Eser abi bizi unuttun. Sana diyorum” diyen tinercinin sözlerini Eser Yenerler duymamazlıktan geldi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.