Neymar: Messi yakışıklı değil

Barcelona’nın Brezilyalı süperstarı Neymar, Messi’nin yeni tarzı sorulunca, “Daha da iyi olabilir, şu an çok yakışıklı değil dedi.”

Barcelona ile Gillette’in yolları İspanya’da kesişti, dünyanın kendi alanındaki iki dev markası güçlerini futbolda sponsorluk için birleştirdi.

“ÇOK YAKIŞIKLI DEĞİL”

İki markanın global partnerliğini ilan eden basın toplantısı Barcelona’da gerçekleşirken, marka yüzü olarak da Neymar tercih edildi. Tanıtım videosunda Brezilyalı futbolcunun eski dönemine ait tıraş görüntüleri paylaşıldı. Katalan ekibinin yıldız oyuncusuna, saçlarını sarıya boyatıp, sakal bırakan Lionel Messi soruldu. Neymar, takım arkadaşı hakkında gülerek, “Daha da iyi olabilir. Şu an çok yakışıklı değil” ifadesini kullandı.
Barça’nın yıldız ismi, hayallerini ve geleceğe dönük isteklerini de sıralarken, şunları söyledi:

“Rüyalarım zaten Brezilya Milli Takımı formasını giymekle gerçekleşmişti. Şimdi sahip olduklarımdan daha fazlasını istemem. Aileme, kız kardeşime ilk evi aldığım anın verdiği mutluluğun tarifi yoktur. Benim için sadece Brezilya Milli Takımı’nda oynamak bile bir düştü. Şimdi Barcelona’da da rüyalarım devam ediyor. Çok iyi bir sezon geçirip, bu sezon da kupalar alacağımıza eminim.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.