gazetemag tv

Nergis Öztürk Yargı’nın kadrosuna dahil oldu

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı, izleyenleri ekran başına kilitleyen dizisi ‘Yargı’nın kadrosuna Nergis Öztürk katıldı.

Bu sezonun en çok konuşulan projelerinden, ‘Yargı’nın hikayesine ‘Seda’ karakteriyle Nergis Öztürk dahil oldu. Yer aldığı televizyon dizileri ve sinema filmlerinin yanı sıra tiyatro oyunlarıyla da birçok başarılı projeye imza atan Öztürk, hikayede Engin’in (Onur Durmaz) avukat teyzesi Seda’ya hayat verecek. Başarılı oyuncunun hikayenin seyrini nasıl değiştireceği şimdiden merakla beklenirken ‘Yargı’ heyecanın giderek yükseleceği yeni bölümleriyle izleyenleri şaşırtmaya devam edecek.

blank

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

‘Yargı’ her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

YARGI’DA CİNAYET GECESİ YAŞANANLAR AÇIĞA ÇIKIYOR

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.