Nebahat Çehre, zayıflama uzmanı Özlem Posbaşoğlu ile birlikte 1.5 aylık kısa bir sürede 7 cm inceld

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre, zayıflama uzmanı Özlem Posbaşoğlu ile birlikte 1.5 aylık kısa bir sürede 7 cm inceldi.

Güzelliği ve zerafeti ile genç kızlara taş çıkaran Nebahat Çehre, İmperial markasının 13. şubesinin lansmanında güzelliğiyle büyüledi.

‘Kendimi emanet ettiğim insan sayısı çok azdır, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sevgili Özlem Posbaşoğlu’nu 1.5 ay boyunca her hafta düzenli ziyaret edip 7 cm inceldim.

Özlem ile adeta zamanı dondurduk. 20 yıl önceki kiloma kavuşmanın heyecanını yaşıyorum. Arkadaşlar biliyorsunuz ben genelde denemeden tavsiye veya adres paylaşmıyorum ama Özlem beni o kadar mutlu ve memnun etti ki, gösterebileceğim tek adres oldu.’ dedi

Davete: Ebru Şallı, Onur Büyüktopçu, Yelda Kırçuval, Naz Elmas, Buket Aydın, Pelin Öztekin, Gökçe Kırgız davete katılanlar arasındaydı.

Özlem Posbaşoğlu, Fransa’da doğdu yaklaşık 7 yıldır, Türkiye’ye yatırım yapmakta ve İmperial markasının sahibidir.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.