Mustafa Sarıgül Afyonkarahisar’da moral buldu

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Afyonkarahisar’da gün boyu sürdürdüğü temaslarda bazı dernek ve basın birliklerini de ziyaret etti.

İsteniş Hakan TÜPLEK / AFYONKARAHİSAR (İGFA) – Kısa bir süre önce kurulan Afyon Basın Birliği’ni de ziyaret eden TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi. Basın Birliğinin kısa bir süre önce 11 parti liderini bir davette buluşturduklarını öğrenen Sarıgül, organizasyonu düzenleyen Afyon Basın Birliği mensuplarına ve katılımcı parti başkanlarına teşekkür etti.

Banka borçlarını ödeyemeyen esnaf ve çalışanların akdi faiz ve temerrüt faizi ile çok ağır bedeller ödediğini ifade eden Sarıgül, özellikle pandemide esnafların almış oldukları kredileri ödeyemedikleri, bugün ise bankalara, kredi kurumlarına misliye borçlandıklarını söyledi. Sarıgül, “Bu yüksek faizler sebebiyle milyonlarca vatandaşımız mağdur. Bu konunun çözümünü derhal gündemimize alıyoruz” dedi.

Afyonkarahisar ziyaretlerinde vatandaşlardan da yoğun ilgi gören Mustafa Sarıgül, toplantı ve ziyaretler öncesi ve sonrasında vatandaşlarla da sohbet etti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.