gazetemag tv

‘Murat Dalkılıç yeni aşkını buldu’ iddiası

Geçtiğimiz ay oyuncu Merve Boluğur ile boşanma kararı aldıklarını açıklayan Murat Dalkılıç’ın, yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü. Yakışıklı popçunun yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Şilan Makal ise “Asılsız bir haberin içinde yer almaktan dolayı oldukça üzgünüm. Bir sevgilim olduğu doğrudur. Fakat bu işaret edilen kişi değildir” dedi.

Sabah Gazetesi’nden Ömer Karahan’ın haberine göre; Murat Dalkılıç’ın, bir süredir 24 yaşındaki Şilan Makal ile birlikte olduğu konuşuluyor.

Şilan Makal, ünlü popçunun ‘Aşinayız’ isimli şarkısına çektiği klipte oynamıştı. İkili, klip çekimlerinde yakınlaştı.

GEÇEN AY TATİL YAPTILAR

İşin ilginç yanı; Şilan’ın, Merve Boluğur’la de arkadaş olması. Tarih mezunu Şilan ile Merve, geçen ay Bodrum’da birlikte tatil yaparken görüntülenmişti.

ŞİLAN MAKAL’DAN YALANLAMA: SIRTIMDAN VURULDUM!

Şilan Makal’ın, instagram hesabından yaptığı açıklama şöyle:
“Bugün hakkımda çıkan haberleri talihsizlik olarak nitelendiriyorum. Tatilimi arkadaşım ve dostum Merve Dalkılıç ile gecirdiğim tüm gazetelerde haber olarak yer almışken, gerçeği yansıtmayan asılsız bir haberin içinde yer almaktan dolayı oldukça üzgünüm. Haberi yapan sevgili gazeteci dostumuza da kırgınlığım yok, ama yanlış istihbarat belli ki, bunu da saygıyla karşılıyorum.

Merve ve Murat çok sevdiğim, değer verdiğim iki arkadaşımdır ve ömür boyuda böyle kalacaklar. Aynı menajerlik şirketiyle çalıştığım Sayın Murat Dalkılıç’ın, ‘Aşınayız’ isimli parçasının klibinde rol alarak oyuncu arkadaşı olmamın dışında, yansıtıldığı gibi bir ilişkim yoktur. Bir sevgilim olduğu doğrudur. Fakat bu işaret edilen kişi değildir.

Benim ailemden aldığım örf ve adetlerde, bana ilk öğretilen namus kavramı her şeyden değerlidir. Öğretisiyse yaşamımın her anında bana yol gösterecektir. Bu tarz haberlerin içinde olmaktan ailem ve kendim adına oldukça üzüntülüyüm. Bu açıklamayıda başta hayatımda olan kişiye, aileme ve hayranlarıma olan saygımdan dolayı yapıyorum.

Ben de kullanılan haber başlığındaki gibi bu haberle, sırtımdan vurulmuş oldum. Keşke birileri arasa ve bana sorsaydı. O zaman ben de en gerçeğini burdaki gibi açıklayabilirdim.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.