Modacı Yelda Aslan, tasarımları ile farkını gösteriyor!

Akademik kariyerini reklam ve pazarlama alanında şekillendiren genç tasarımcı Yelda Aslan, YELDA ASLAN COUTURE ile son dönemlerin en dikkat çeken tasarımcıları arasında yerini almayı başardı.

Pandemi döneminde abiye ve gelinlik satışlarının olmaması genç tasarımcıyı markalaşma sürecine teşvik etti.

“Jeans” modasına yeniden şekil veren ve şık hazır giyimi hedefleyen Rocky Girl şimdilerde kadınların gözdesi oldu.

Rocky Girl markası, Jeans’in alıştığımız maskülen varlığını, feminen dokuya dönüştüren tasarımlarla hem iddialı hem güçlü, hem de rahat ve özgür kadını yaratmayı başardı.

blank

Türkiye’de başlayan satışların yanı sıra ROCKY GİRL markana dünya ülkerinden de talep gelince Türk tasarımcı Lansman sonrası Almanya başta olmak üzere yurt dışına açılmayı başardı.

Avrupa sonrası hedefte Körfez ülkeleri var

Kot dokusundan vazgeçmeyen ve aynı zamanda şık ve rahat olmayı isteyen şehirli kadının yeni trendi artık feminen Jeans tasarımları ile Rock Girl olacak…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.