Miray Daner ile Boran Kuzum, yeni bir aşka yelken açtı

Rol aldıkları dizide imkânsız bir aşka hayat veren genç oyuncular Miray Daner ile Boran Kuzum, yeni bir aşka yelken açtı. Sevgililer, önceki akşam Karaköy’de eğlendi.

Sette başlayan arkadaşlık aşka dönüştü! ‘Vatanım Sensin’ adlı dizide imkanız bir aşkın kahramanlarına hayat veren ikili, gerçek hayatta mutluluk sarhoşu! Dizinin Hilal’i Miray Daner ve Leon’u Boran Kuzum Karaköy Mitte’de sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Daha önce dizideki partneri Kubilay Aka ile aşk yaşadığı konuşulan Daner ile Kuzum, kapı önünde taksi bekledikleri sırada objektiflere takıldı. Soğuk havadan dolayı üşüyen sevgililer birbirine sarılarak romantik anlar yaşadı. İkili vakit kaybetmeden caddeden gelen taksiye bindi. Gazetecilerin ısrarlı sorularını yanıtsız bırakan sevgililer, gecenin karanlığında gözlerden kayboldu.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.